2024. gada 19. jūlijs
Vārda dienas: Jautrīte, Kamila, Digna

SEKO MUMS
‌Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu dienas centrs „Mēs” atrodas Rīgā, Imantas 8. līnijā, k.1, un darbojas kopš 2014. gada. Dienas centru vidēji dienā apmeklē 50 cilvēki – galvenokārt seniori, arī citi cilvēki, kam nepieciešams atbalsts un palīdzība.Atbalsta centrs bērniem un ģimenēm „Sirdsgaisma” atrodas Rīgā, Ziepju ielā 13, un darbojas kopš 2006. gada. Tas sniedz sociālo pakalpojumu bērniem vecumā no 7 līdz 18 gadiem un viņu ģimenēm. Centru dienā vidēji apmeklē 25 bērni. Tajā ik dienas tiek izdalītas aptuveni 80 porcijas siltā ēdiena trūcīgajiem un maznodrošinātajiem Ziepniekkalna apkaimes iedzīvotājiem.Dienas centrs „Dzīvības aka” uzsāka darbību 2020. gadā. Tas atrodas Rīgā, Bolderājā, Mežrozīšu ielā 43. Dienas centru vidēji dienā apmeklē 50 pilngadīgās personas un 30 bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem.


Dienas centrs „Paaudzes” atrodas Rīgā, Ūnijas ielā 49, un darbojas kopš 2013. gada. Centru dienā vidēji apmeklē 50 pilngadīgās personas un 25 bērni vecumā no 7 līdz 18 gadiem.Atbalsta centrs bērniem un ģimenēm „Roku rokā” atrodas Rīgā, Līksnas ielā 13 un darbojas kopš 1998. gada. Tas sniedz sociālo pakalpojumu bērniem vecumā no 7 līdz 18 gadiem un viņu ģimenēm, un to vidēji dienā apmeklē 33 bērni.Kopienas centrs „Baltā ūdensroze” atrodas Madonā, Parka ielā 6, k.1, un darbojas kopš 2018. gada. Tajā tiek sniegti dienas centra pakalpojumi pilngadīgām personām (līdz 50 cilvēkiem dienā) un dienas aprūpes centra pakalpojumi personām ar garīga rakstura traucējumiem (līdz 20 cilvēkiem dienā). Centram 2022. gada sākumā ir izveidotas divas jaunas filiāles Lubānā un Jaunkalsnavā, kur kopumā ik dienas tiek sniegti aprūpes pakalpojumi aptuveni 20 cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem.Kristīgais centrs “Arken” atrodas Rīgā, Daugavpils ielā 47-1, un kopš 2018. gada tas ir Diakonijas centra struktūrvienība. Kristīgais centrs piedāvā iespēju socializēties un saņemt atbalstu vidēji 10 bērniem ik dienas.


‌Kopienas centrs „Gaujaslīči” uzsāka darbību 2020. gadā, un tas atrodas Cēsīs, Dzirnavu ielā 45. Kopienas centru apmeklē vidēji 5 cilvēki dienā, un tie ir Cēsu pilsētas un Cēsu novada nakts patversmes iemītnieki, kā arī vientuļie seniori. "Gaujaslīči" ir vieta, kur aktīvi tiek organizētas nometnes un dažādi atbalsta pasākumi.

‌Vairāk informācijas par "Gaujaslīčos" notiekošo lasiet šeit: ej.uz/gaujaslici‌LELB Diakonijas centrā Rīgā, Daugavgrīvas ielā 1 ir iespēja saņemt dažāda veida palīdzību – pārtikas pakas, ēdiens un apģērbs, psiholoģiskais un emocionālais atbalsts, bet kopš 2020.gada šeit ir atvērta virtuve, kurā notiek ēdiena pagatavošana un izdale trūcīgiem un maznodrošinātiem cilvēkiem. Šeit ik dienas tiek izdalītas 200 porcijas zupas un siltas pusdienas divas reizes nedēļā - aptuveni 100 porcijas.
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »