2021. gada 21. janvāris
Vārda dienas: Agnese, Agnija, Agne

SEKO MUMS

Turpmāk katru darba dienu Daugavgrīvas ielā 1 un Ziepju ielā 13 varēs saņemt siltas pusdienas

Ziņa publicēta 01.04.2020
"Lai pateicība Dievam, kas mūs Kristū vienmēr vada uzvaras gājienā un caur mums Kristus atzīšanai ļauj izplatīties kā smaržai visās vietās! Jo Dievam mēs esam Kristus labā smarža - gan to vidū, kas tiek glābti, gan to, kas iet pazušanā." /2.Kor. 2:14-15/
No šodienas, 1.aprīļa LELB Diakonijas centrs uzsāk siltā ēdiena izdali Rīgas pilsētas maznodrošinātajiem iedzīvotājiem Daugavgrīvas ielā 1 un Ziepju ielā 13.
Laikā, kas mums katram ir nesis lielas pārmaiņas un daudziem no mums ir jāpaliek mājās, joprojām ir cilvēki, kuriem ir nepieciešama praktiska un emocionāla palīdzība - silts ēdiens, apģērbs un atbalsts. Tādēļ, pateicoties Rīgas domes finansējumam, šodien uzsākam siltā ediena izdali divās izdales vietās. Turpināsim arī zupas izdali laikā no 12.00 līdz 13.00 Daugavgrīvas ielā 1, kas kā jau ierasts ir pieejama visiem trūcīgajiem iedzīvotājiem.
Aicinu paturēt lūgšanās visus, kas neskatoties uz saslimstības risku, turpina ik dienas doties uz darbu un sniegt palīdzību tiem, kam tā ir nepieciešama. 

« Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »