2023. gada 01. jūnijs
Vārda dienas: Biruta, Mairita, Bernedīne

SEKO MUMS

Darbs ar mazākumtautību pārstāvjiem

2023. gadā LELB, noslēdzot līgumu ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Diakonijas centrs saņēmis finansiālu atbalstu mazākumtautību pasākumu organizēšanai.

Projekta ietvaros 25. maijā Āgenskalnā, Daugavgrīvas ielā 1, un 8. jūnijā Teikā, Ūnijas ielā 49, Latvijā mītošie ukraiņi tiek aicināti piedalīties fokusgrupu diskusijās par līdz šim saņemto un turpmāk nepieciešamo atbalstu, kā arī vietējo kopienu iesaisti. 

‌Šo diskusiju rezultātā gūtie secinājumi līdz ar anketēšanas rezultātu apkopojumu tiks ņemti vērā, izvirzot LELB Diakonijas centra stratēģiskos mērķus plānošanas sanāksmē 19. jūnijā, lai arī turpmāk atbalstītu ukraiņus Latvijā. 

‌Šobrīd no teju 60 LELB Diakonijas centra darbiniekiem 13 speciālisti ir bēgļi, kas Latvijā ieradušies no kara plosītās Ukrainas. Mūsu jaunie kolēģi aktīvi palīdz līdzcilvēkiem ar līdzīgu pieredzi, kā arī atbalsta Ukrainas militārpersonas, kas ārstējas Latvijā. Atbalsts ukraiņiem un Ukrainai LELB Diakonijas centrā un tā struktūrvienībās tiek sniegts kopš 2022. gada februāra.

‌Projektu finansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija

attēls


‌Iniciatīvu atbalsta Latvijas Pilsoniskā alianse.‌‌

 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »