PASĀKUMI DECEMBRĪ:
* Vingrošana pašiniciatīvas grupās un individuāli. Nūjošana.
* Iespēja individuāli vai pašiniciatīvas grupās radoši darboties dažādās rokdarbu tehnikās.
* Sociālā darbinieka, pedagoga individuālās konsultācijas pēc nepieciešamības.
* Papildus regulārajām nodarbībām periodiski tiek organizēti pasākumi un koncerti (Valsts un gadskārtu svētki, kristīgās baznīcas svētki un dažādi kultūras pasākumi).
* Iespēja apskatīt izstādes.
Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu dienas centrs “Mēs” ir Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Diakonijas centra struktūrvienība, kas tika atklāta 2014.gada 7.oktobrī.
Savā darbībā DSPDC “Mēs” vadās pēc LELB DC statūtiem, atskaitās LELB DC, sadarbojas ar Rīgas Sociālo dienestu, policiju, skolām, slimnīcām, kā arī citām pašvaldību un valsts institūcijām, sabiedriskām un reliģiskām organizācijām, privātpersonām.
DSPDC “Mēs” darbības mērķis ir sociāli-psiholoģiskā atbalsta sniegšana, kā arī sociālo un fiziskās veselības pakalpojumu sniegšana pilngadīgām personām bez vecuma ierobežojuma (turpmāk tekstā pilngadīgs klients).
DSPDC “Mēs” faktiskā adrese – Imantas 8.līn. 1. k-3, Rīga, juridiskā adrese – Daugavgrīvas iela 1, Rīga.
DSPDC “Mēs” funkcijas un galvenie uzdevumi:
1. Nodrošināt pilngadīgam klientam sociālo rehabilitāciju (pamatvajadzību apmierināšanu), piedāvājot tēju 1 reizi dienā, sanitāro higiēnu, drēbju mazgāšanu, fizisko aktivitāšu un prasmju attīstīšanu – individuāli un grupās, brīvā laika attīstošu un saturisku pavadīšanu – individuāli un grupās.
2. Sniegt pilngadīgam klientam sociālā darbinieka individuālās un grupu konsultācijas.
3. Sniegt psiholoģisko atbalstu vardarbībā cietušajiem pilngadīgiem klientiem; nodrošināt informāciju par citiem iespējamiem palīdzības veidiem.
4. Pēc nepieciešamības piedāvāt sociāli-psiholoģisko atbalstu pilngadīgu klientu ģimenēm, kā arī veikt informatīvi-izglītojošu un psiholoģisko darbu ar pilngadīgu klientu.
5. Veicināt Baznīcas, citu nevalstisko organizāciju, pašvaldību un valsts institūciju sadarbību sociālajā sfērā. Veidot sadarbības tīklu ar citiem profesionāļiem un organizācijām.
6. Piesaistīt brīvprātīgos un koordinēt viņu darbību saskaņā ar Brīvprātīgo darbības likumu.

|
