2019. gada 23. augusts
Vārda dienas: Vitālijs, Ralfs, Valgudis

SEKO MUMS

Dienas centrs pilngadīgām personām "Mēs" 

Imantas 8.līnija 1.k-3, Rīga, LV-1083
Tālrunis: 26688762
E-pasts: [email protected]
Darba laiks: darba dienās 9:00 - 17:00 

Pasākumi Augustā:

5.08. Aicinām pievienoties pārgājienā ,,Iepazīsti Imantu"
12.08. Nodarbības uzsāk fizioterapeite Jeļizaveta
14.08 Stāstu ciklā ,,Dieva darbs manā dzīvē" uzklausīsim Antona Brokāna dzīvesstāstu, un sveiksim viņu 90. dzimšanas dienā.
15.08. Esat gaidīti Mākslas terapijas nodarbībā.
23.08 Lielā galda spēļu diena.
30.08. Sadziedāšanās ar Rīgas Mārtiņa draudzes kora dalībniekiem.
 

Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu dienas centrs “Mēs” ir Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas Diakonijas centra struktūrvienība, kas tika atklāta 2014.gada 7.oktobrī.

Savā darbībā DSPDC “Mēs” vadās pēc LELB DC  statūtiem, atskaitās LELB DC, sadarbojas ar Rīgas Sociālo dienestu, policiju, skolām, slimnīcām, kā arī citām pašvaldību un valsts institūcijām, sabiedriskām un reliģiskām organizācijām, privātpersonām.

DSPDC “Mēs” darbības mērķis ir sociāli-psiholoģiskā atbalsta sniegšana, kā arī sociālo un fiziskās veselības pakalpojumu sniegšana pilngadīgām personām bez vecuma ierobežojuma (turpmāk tekstā pilngadīgs klients).

DSPDC “Mēs” faktiskā adrese – Imantas 8.līn. 1. k-3, Rīga, juridiskā adrese – Daugavgrīvas iela 1, Rīga.


DSPDC “Mēs” funkcijas un galvenie uzdevumi:

1. Nodrošināt pilngadīgam klientam sociālo rehabilitāciju (pamatvajadzību apmierināšanu), piedāvājot tēju 1 reizi dienā, sanitāro higiēnu, drēbju mazgāšanu, fizisko aktivitāšu un prasmju attīstīšanu – individuāli un grupās, brīvā laika attīstošu un saturisku pavadīšanu – individuāli un grupās.

2. Sniegt pilngadīgam klientam sociālā darbinieka individuālās un grupu konsultācijas.

3. Sniegt psiholoģisko atbalstu vardarbībā cietušajiem pilngadīgiem klientiem; nodrošināt informāciju par citiem iespējamiem palīdzības veidiem.

4. Pēc nepieciešamības piedāvāt sociāli-psiholoģisko atbalstu pilngadīgu klientu ģimenēm, kā arī veikt informatīvi-izglītojošu un psiholoģisko darbu ar pilngadīgu klientu.

5. Veicināt Baznīcas, citu nevalstisko organizāciju, pašvaldību un valsts institūciju sadarbību sociālajā sfērā. Veidot sadarbības tīklu ar citiem profesionāļiem un organizācijām.

6. Piesaistīt brīvprātīgos un koordinēt viņu darbību saskaņā ar Brīvprātīgo darbības likumu.

 
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »