2020. gada 21. februāris
Vārda dienas: Eleonora, Ariadne

SEKO MUMS

Kopienas centra "Baltā ūdensroze" atklāšana Madonā

Ziņa publicēta 26.05.2018

1.jūnijā Madonā, Parka ielā 6, tika atklāts kopienas centrs “Baltā ūdensroze”

Pašvaldības rekonstruētajā ēkā tika atklāta arī Baltā istaba, kas izveidota par labdarības koncertā saziedotajiem līdzekļiem.

Sākotnēji telpas Parka ielā 6 bija iecerētas Mātes un jaundzimušā bērna atbalsta centra un Baltās istabas izveidei, šobrīd, sadarbojoties Madonas novada pašvaldībai un Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas (LELB) Diakonijas centram, atjaunotās ēkas pirmajā stāvā darbu sāk kopienas centrs “Baltā ūdensroze”. Vienlaikus turpināsies iestrādnes ēkas otrajā un trešajā stāvā, kur tiks veidota patvēruma vieta mātes un bērna atbalstam. Vairākām krīzes situācijā nonākušajām māmiņām un viņu jaundzimušajiem bērniem atbalstu divu gadu garumā jau sniedza poļu klostermāsas Emanuēla un Gabriēla, kas pavasarī devās atpakaļ uz dzimteni.

Kopienas centru “Baltā ūdensroze” vadīs Rudīte Kumsāre, tajā darbosies sociālais rehabiletētājs – Kristīna Gribonika – un divi tehniskie darbinieki. Ik dienu centrs varēs uzņemt 50 cilvēku, pakalpojumu būs iespējams saņemt jebkuram pilngadīgam Madonas novada iedzīvotājam, novada pašvaldība to iegādāsies no LELB Diakonijas centra.

 
Teksts: Madonas reģionālais laikraksts "Stars", 2018.gada 6.jūnijs.
Foto: https://www.facebook.com/Madonasnovads/ « Atpakaļ uz sarakstu
 

© 2016 Latvijas Evaņģēliski luteriskā baznīcas Diakonijas centrs. Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: GlobalPro »