Dienas centra "Mēs" aktivitātes
Pirmdiena 10.aprīlis |
Otrdiena 11.aprīlis |
Trešdiena 12.aprīlis |
Ceturtdiena 13.aprīlis |
Piektdiena 14.aprīlis |
10:00 Praktiskā latviešu valoda 11:00 Rožukroņa lūgšana 12:00 Angļu sarunvaloda “Let's Speak English” 12:00 Netradicionālo rokdarbu darbnīca 14:00 Domubiedru grupa “Nāc un piedalies!” 10:00-16:00 Datorapmācība (iepriekš piesakoties) 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Dejas sēdus 13:00 Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere 13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs vada mācītājs Roberts Otomers 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Svētbrīdis 12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju 12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām) 13:30-16:45 Atbalsta grupa bezdarbniekiem 14:00 Flamenko dejas 15:30 Galda kopība - ēd vesels! 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00-14:15 Atbalsta grupa bezdarbniekiem 12:00 sadziedāšanās "Nevarēju nedziedāt" 13:00 Nodarbība “Lasīsim kopā!” 14:00 Tradicionālā dziedāšana "Cauri gada ritam” 9:00-16:00 Masiera pakalpojumi pēc iepriekšēja pieraksta 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana
|
Lielā piektdiena |
Pirmdiena 17. aprīlis |
Otrdiena 18. aprīlis |
Trešdiena 19. aprīlis |
Ceturtdiena 20. aprīlis |
Piektdiena 21. aprīlis |
Otrās Lieldienas |
11:00 Dejas sēdus 13:00 Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere 13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs vada mācītājs Roberts Otomers 14:30 Kulinārijas pulciņš 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Svētbrīdis 12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju 12:00 Kopīgi svinēsmim Lieldienas 13:30-16:45 Atbalsta grupa bezdarbniekiem 14:00 Ci-gun vingrošana 15:30 Galda kopība - ēd vesels! 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Filma 11:00-14:15 Atbalsta grupa bezdarbniekiem 12:00 sadziedāšanās "Nevarēju nedziedāt" 13:00 Nodarbība “Lasīsim kopā!” 14:00 Tradicionālā dziedāšana "Cauri gada ritam” 9:00-16:00 Masiera pakalpojumi pēc iepriekšēja pieraksta 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums
|
10:00 Gleznošana 11:00 Pašpalīdzības grupa “Atbalsts Tev” 12:00 Kultūras akadēmijas lektores Lindas Straumes lekciju cikls “Šī raibā pasaule” 14:00 Domubiedru grupa “Rūpes par tuvāko” 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības
|
Pirmdiena 24.aprīlis |
Otrdiena 25.aprīlis |
Trešdiena 26.aprīlis |
Ceturtdiena 27.aprīlis |
Piektdiena 28.aprīlis |
10:00 Praktiskā latviešu valoda 11:00 Rožukroņa lūgšana 12:00 Angļu sarunvaloda “Let's Speak English” 12:00 Netradicionālo rokdarbu darbnīca 14:00 Domubiedru grupa “Nāc un piedalies!” 10:00-16:00 Datorapmācība (iepriekš piesakoties) 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Dejas sēdus 13:00 Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere 13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs vada mācītājs Roberts Otomers 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Svētbrīdis 12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju 12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām) 13:30-16:45 Atbalsta grupa bezdarbniekiem 14:00 Ci-gun vingrošana 15:30 Galda kopība - ēd vesels! 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
10:00-12:00 Humānā palīdzība 11:00-14:15 Atbalsta grupa bezdarbniekiem 12:00 sadziedāšanās "Nevarēju nedziedāt" 13:00 Kulinārijas pulciņš 13:00 Nodarbība “Lasīsim kopā!” 14:00 Tradicionālā dziedāšana "Cauri gada ritam” 9:00-16:00 Masiera pakalpojumi pēc iepriekšēja pieraksta 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums |
11:00 Pasākums projekta “Izzini un radi palīdzot!” ietvaros 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
Pirmdiena 1.maijs |
Otrdiena 2.maijs |
Trešdiena 3.maijs |
Ceturtdiena 4.maijs |
Piektdiena 5.maijs |
Darba svētki |
11:00 Dejas sēdus 13:00 Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere 13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs vada mācītājs Roberts Otomers 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības
|
11:00 Svētbrīdis 12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju 12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām) 14:00 Flamenko dejas 15:30 Galda kopība - ēd vesels! 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
Latvijas Neatkarības atjaunošanas diena |
Brīvdiena |
Pirmdiena 8.maijs |
Otrdiena 9. maijs |
Trešdiena 10.maijs |
| |
10:00 Praktiskā latviešu valoda 11:00 Rožukroņa lūgšana 12:00 Angļu sarunvaloda “Let's Speak English” 12:00 Netradicionālo rokdarbu darbnīca 14:00 Domubiedru grupa “Nāc un piedalies!” 10:00-16:00 Datorapmācība (iepriekš piesakoties) 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Dejas sēdus 13:00 Seminārs “Iepazīsti sevi” psiholoģe Māra Daldere 13:00 Bībeles studijas Marka evaņģēlijs vada mācītājs Roberts Otomers 9:00-16:00 Veļas mazgāšana 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
11:00 Svētbrīdis 12:00-14:00 Individuālas sarunas un diskusija ar mācītāju 12:00 Angļu valoda (ar priekšzināšanām) 14:00 Flamenko dejas 15:30 Galda kopība - ēd vesels! 9:30-12:30 Vingrošana kopā ar treneri Jāni 9:00-17:00 Vingrošana grupās un individuāli, nūjošana 10:00 – 16:00 Brīvais apmeklējums, sociālā darbinieka konsultācijas pēc nepieciešamības |
|